poniedziałek, 4 czerwca 2012

Coś się kończy coś się zaczyna

PRZESTAŁ ISTNIEĆ CZAS...
Nie ma tu miejsca na hejt, na szczęście z tego wyrosłam.. Mówi się trudno.
Jednak Krk z Wwa nie współpracują zbyt dobrze. Tak jak w temacie, coś się kończy coś się zaczyna. 
Była to moja decyzja i raczej nie ma odwrotu. Status oficjalny. Będę dobrze wspominać.
Na potwierdzenie. Sprawdzajcie to. Ani grama hejtu ode mnie !
  
 „Live in 1500m2”
Wydawnictwo składa się z płyty CD i DVD. Na CD znajduje się przekrój najbardziej popularnych utworów z dyskografii chłopaków, w zupełnie nowych aranżacjach. DVD zawiera materiał z prób, fragmenty koncertu i wywiad  – w sumie ponad 2 godziny materiału! Łapcie to w sklepach od 12 czerwca.
 Na krążku znajduje się 14 utworów gdzie obok 5 numerów z „Dziś w moim mieście” pojawią się także takie klasyki jak „Re-fleksje”, „Ukryty w mieście krzyk”, „Rap z Boiska” czy „Noc i Dzień”, co wspólnie daje wypadkową w postaci swoistego albumu the best of. Płyta została zarejestrowana w klubie 1500m2 podczas koncertu w całości zagranego na żywych instrumentach – klasyczne kawałki zostały wykonane w nowych aranżacjach na perkusji, gitarach i klawiszach. Materiał z tego wydarzenia zarejestrowany został zarówno na potrzeby płyty audio jak i płyty DVD zawierającej oprócz fragmentów koncertu osobisty wywiad z artystami.
Łapki w górę kto leci po płytę!! Zapewniam że warto :)


A całkiem sentymentalnie: próbka projektu NOD "Warsoul Experienec" z Michałem goścninnie w kawałku Międzyczas (najlepsza zwrotka vnm-a ever!!) i Proceed with caution gdzi usłyszycie Lanberry wokalistkę prNod.
 I tak uwielbiam te czerwone Vansy :)

I nadal uśmiecham się gdy wchodzi do studia..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz